Wydawnictwo

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wieloletnie doświadczenie w kontaktach z instytucjami naukowymi i środowiskiem animatorów sztuki pozwoliły nam stworzyć nowoczesne wydawnictwo. Powołane zostało z myślą o pomocy wszystkim, którzy potrzebują publikacji specjalistycznych często niskonakładowych, jednocześnie zachowując najwyższą jakość i rozsądne ceny.

Zajmujemy się publikacjami z różnych dziedzin nauki. Składamy w różnych językach, pomagamy w tłumaczeniach. Podejmujemy wyzwania tak trudne jak książki w języku francuskim, białoruskim, angielskim, ukraińskim czy swahili. Technikę druku cyfrowego którą stale rozwijamy wykorzystujemy w niskonakładowych wydaniach książek, broszur, bibliofilskich wydaniach tomików poezji oraz wielu innych ekskluzywnych publikacjach. Wykorzystujemy również tradycyjne techniki druku offsetowego pozwalające na wyprodukowanie dużych nakładów o najwyższej jakości.

Zaufali nam klienci tacy jak Książnica Podlaska, Archiwum Państwowe, Białostockie Towarzystwo Naukowe, Związek Literatów Polskich czy Instytut Historii Uniwersytetu w Białymstoku. Wśród naszych wydawnictw znalazły się także publikacje, które w całości nakładu zostały rozpowszechnione poza granicami naszego kraju. Między innymi wydanie książki w tłumaczeniu na język francuski "Pszczelarstwo w Tropikach" i kolejne jej wydanie i w języku swahili. Dla naszych klientów świadczymy szeroki wachlarz usług od opracowania, składu, projektowania graficznego po pełną produkcję i sprzedaż. Gorąco zapraszamy do współpracy.

Reklama